Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Kvinne i interiør
Olje på lerret
50x50
Signert nede t.v.: EHJ
Påtegnet med dedikasjon fra kunstneren og datert 1969, på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 17 000