Heiberg, Jean(1884-1976)
Badeliv i Borken I 1950
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1950
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på plate
50x61
Vurdering