Komposisjon med figur 1951
Olje på plate
61x50
Signert og datert nede på midten: Weidemann 51.
Vurdering
NOK 40 000–50 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Olje på plate
61x50
Vurdering
NOK 40 000–50 000