Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Komposisjon med figur 1951

Olje på plate
61x50
Signert og datert nede på midten: Weidemann 51.

Vurdering
NOK 40 000–50 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00