Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)

Olje på lerret
27x35
Usignert.

Signert og datert på baksiden av lerretet: Jens Johannessen 63.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000