Johannessen, Jens(1934-)
Olje på lerret
27x35
Usignert.
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jens Johannessen 63.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
27x35
Usignert.
Vurdering