Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Lysbroen
Litografi, håndkolorert, lysmål
47x63
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -87
Nummerert nede t.v.: XIV/XXXV. Påtegnet med tittel nede t.v. samt påtegnet: Litografi - Nattblå versjon.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000