Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Pikeværelse 1969

Tusj og akvarell på papir, lysmål
26x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69

Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00