Fjell, Kai(1907-1989)
Syrinene blomstrer 1987
Tusj og akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -87
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 11 000
20x28
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 10 000–12 000