Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Syrinene blomstrer 1987

Tusj og akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -87

Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 11 000