Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Gul komposisjon 1974

Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 74

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000