Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Rosa komposisjon 1979

Olje på lerret
101x82
Signert og datert nede t.v.: J Rian 79

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 67 000