Kavli, Arne(1878-1970)
Utsikt fra et vindu
Olje på lerret
73x85
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 66 000
Olje på lerret
73x85
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering
NOK 70 000–90 000