Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Vannkjøring (Hakadal) 1969

Serigrafi, lysmål
44x54
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1969.

Påtegnet med tittel nede t.v. Påtegnet nede t.h.: Prøvetrykk II

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00