Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Thomé, Verner(1878-1953)
Solnedgang 1925

Olje på plate
34x42
Signert og datert nede t.v.: V. Thomé 1925

Finsk kunstner. Påtegnet på baksiden: Solnedgång Tavastland Zuopiois målad 1925 V Thomé.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 15 500