Heiberg, Astri Welhaven(1881-1967)
Fra Kvaneid 1926
Olje på lerret
46x54
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Astri W. Heiberg. Kvaneid -26
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 33 000
Olje på lerret
46x54
Vurdering