Ythjall, Terje(1943-)
Maskert liten og stor 1990
Olje på lerret
39x28
Signert og datert nede t.h.: T Ythjall. Terje Ythjall 1990.
Påtegnet med tittel, på baksiden på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 10 500