Jorde, Lars(1865-1939)
To gutter ved grind 1932
Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde. 32
Kunstnernes Hus, Oslo 19.. kat.nr. 192.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 36 000