Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Ulving, Even(1863-1952)
Maler ved staffeli i kystlandskap

Olje på lerret
56x81
Signert nede t.h.: E Ulving.

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00