Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Utecafé

Olje på lerret
60x48
Signert nede t.h.: A. Kavli.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 26 000