Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Sture, David(1950-2020)
Harper og cymbaler 1999

Olje på plate
55x58
Signert og datert nede t.h.: Sture 99

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 11 500