Sture, David(1950-2020)
Harper og cymbaler 1999
Olje på plate
55x58
Signert og datert nede t.h.: Sture 99
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 11 500
Olje på plate
55x58
Vurdering