Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Sommerfugl

Olje på lerret
68x84
Signert nede t.v.: JJ

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 60 000 med forbehold