Johannessen, Jens(1934-)
Sommerfugl
Olje på lerret
68x84
Signert nede t.v.: JJ
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 60 000 med forbehold
Olje på lerret
68x84
Signert nede t.v.: JJ
Vurdering