Olje på plate
44x31
Signert nede t.h.: Weidemann.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på plate
44x31
Signert nede t.h.: Weidemann.
Vurdering