Winge, Sigurd(1909-1970)
Oppstandelsen (Triptyk)
Radering, lysmål
123x56
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63
Nummerert nede t.v.: 17/25. Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste. Motiver fra utsmykning av Østre Krematorium.
Vurdering
NOK 18 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00