Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Komposisjon 1962
Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1962

Litografi, lysmål
58x45
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1962

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering