Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1962
Litografi, lysmål
58x45
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1962
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Litografi, lysmål
58x45
Vurdering