Kihle, Harald(1905-1997)
Guro rid til ottesong 1973
Litografi, lysmål
42x51
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -73
Nummerert nede t.v.: 65/150. Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000