Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Guro rid til ottesong 1973

Litografi, lysmål
42x51
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -73

Nummerert nede t.v.: 65/150. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000