Fjell, Kai(1907-1989)
Høst 1979
Akvarell, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 79
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Akvarell, lysmål
20x28
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering