Groven, Rolf(1943-)
En befaring 1988
Olje på lerret
150x121
Signert og datert nede t.h.: Rolf Groven -88
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 64 000
Olje på lerret
150x121
Vurdering