Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Groven, Rolf(1943-)
En befaring 1988

Olje på lerret
150x121
Signert og datert nede t.h.: Rolf Groven -88

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 64 000