Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Komposisjon 1976
Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1976

Olje på plate
41x33
Signert og datert nede t.v.: J Rian 76

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 24 000