Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1976
Olje på plate
41x33
Signert og datert nede t.v.: J Rian 76
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på plate
41x33
Vurdering
NOK 25 000–30 000