Komposisjon 1947
Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h:. Weidemann -47.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på plate
46x38
Vurdering