Komposisjon 1965
Olje på lerret
34x41
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 65.
Påtegnet med dedikasjon på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 21 000
Olje på lerret
34x41
Vurdering