Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Oppstilling med blomster i vase 1975
Olje på plate
38x46
Signert og datert oppe t.h.: Eikaas -75.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 5 500
Olje på plate
38x46
Vurdering