Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Oppstilling med blomster i vase 1975

Olje på plate
38x46
Signert og datert oppe t.h.: Eikaas -75.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 5 500