Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Figurer i bylandskap 1947
Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.v.: Jørleif Uthaug 47
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
50x60
Vurdering