Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Figurer i bylandskap 1947

Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.v.: Jørleif Uthaug 47

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000