Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Kystlandskap

Olje på plate
66x80
Signert nede t.h.: A. Kavli

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 50 000 med forbehold