Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Olje på lerret
81x60
Noe utydelig signert nede t.h.: Weidemann

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 54 000