Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Akt 1949
Rian, Johs. (1891-1981)
Akt 1949

Blandingsteknikk på papir, lysmål
26x19
Signert nede t.h.: JR
Stedsbestem og datert nede t.v.: Calarocie Paris 1949
Signert nede t.h.: J Rian

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000