Kavli, Arne(1878-1970)
Landskap fra Fevig
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli
Påtegnet med tittel på baksiden, på rammen, samt påtegnet: Lanskap 1932.
Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 118, med tittel: Landskap, plassert under årsoverskrift: 1933. Kunstnerforbundet, Oslo 1958, kat.nr. 40, med tittel: Landskap, samt påtegnet år 1938!
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 80 000 med forbehold