Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Siebke, Signe Munch(1884-1945)
Hester og vogner 1924

Olje på lerret
47x60
Signert og datert nede t.v.: Signe Munch -24.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 5 000