Siebke, Signe Munch(1884-1945)
Hester og vogner 1924
Olje på lerret
47x60
Signert og datert nede t.v.: Signe Munch -24.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
47x60
Vurdering