Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne i interiør

Olje på lerret
47x42
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 64 000