Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Kvinne og seilbåter 1921
Olje på lerret
201x131
Signert og datert nede t.h.: R. Th. 21
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 67 000
Olje på lerret
201x131
Vurdering