Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Kvinne og seilbåter 1921

Olje på lerret
201x131
Signert og datert nede t.h.: R. Th. 21

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 67 000