Rose, Knut(1936-2002)
Med vogn
Olje på lerret
82x100
Signert nede t.h.: Knut Rose
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt datert 1996 og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 180 000–200 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 108 000