Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Kjær, Anders(1940-)
Nattlys

Olje på lerret
135x190
Signert nede t.h.: Kjær

Påtegnet med tittel, datert 1989 og signert på baksiden.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 52 000