Ukjent, kunstner
Portrett av Christian Krohg i atelieret
Olje på lerret
85x55
Signert nede t.h.: C. Krohg
Elevarbeid.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Olje på lerret
85x55
Signert nede t.h.: C. Krohg
Elevarbeid.
Vurdering
NOK 30 000