Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1971
Blandingsteknikk, lysmål
40x39
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: J Rian 71
Vurdering
NOK 4 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 2 500
Blandingsteknikk, lysmål
40x39
Vurdering
NOK 4 000