Afacan, Eser(1953-)
Vitne
Litografi, lysmål
66x59
Signert nede t.h.: Afacan
Nummerert nede t.v.: 31/150. Påtegnet med tittel nede på arket: Witness.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Litografi, lysmål
66x59
Signert nede t.h.: Afacan
Vurdering
NOK 3 000–4 000