Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Karsten, Ludvig(1876-1926)
Kvinne med hatt 1917

Olje på lerret
54x42
Signert og datert opp t.v.: Karsten 17

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00