Holmboe, Thorolf(1866-1935)
To dompapper
Blyant og akvarell på papir
25x24
Signert nede på midten: Th Holmboe -
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 4 000
Blyant og akvarell på papir
25x24
Vurdering