Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Hus-auksjon
Forrige
128
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Barlag, Philip
(1840-1913)
Fjellandskap
Olje på lerret
24x37
Signert nede t.h.: Barlag
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00