Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Ukjent, kunstner
Dampskib ved havn

Olje på papir, oppklebet på plate
12x31
Usignert.

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 1 000