Ukjent, kunstner
Bryggen i Bergen 1929
Radering, lysmål
19x31
Signert og datert nede t.h.: Halvard Storm -29.
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 500
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Radering, lysmål
19x31
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 500