Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Fra Drøbak 1881

Blyant på papir, lysmål
10x17
Signert nede t.h.: C. W Barth. Stedsbestemt og datert nede t.v.: Drøbak 24/6 81

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00