Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Fra Drøbak 1881
Blyant på papir, lysmål
10x17
Signert nede t.h.: C. W Barth. Stedsbestemt og datert nede t.v.: Drøbak 24/6 81
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Blyant på papir, lysmål
10x17
Vurdering
NOK 2 000