Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Dronningen (gamle). Bygdøy

Olje på lerret
51x33
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Påtegnet med signatur og tittel på baksiden:
Kavli: Fra Dronningen (gamle)

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 240 000