Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Fra Storekoll 1918

Olje på plate
41x46
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde -18.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 16 000